Політика Конфіденційності

Надаючи свої персональні дані ФОП Остапчук В.В. (далі - Адміністратор Сайту), Відвідувач Сайту/Користувач/Клієнт дає згоду на їх обробку, у тому числі й з метою просування товарів і послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученими Адміністратору Сайту з метою виконання зобовʼязань перед Відвідувачем Сайту/Користувачем/Клієнтом у рамках Публічної оферти.

Відвідувач Сайту/Користувач/Клієнт дає згоду на отримання від Адміністратора Сайту транзакційно-тригерних повідомлень, інформаційних повідомлень, а також новинних і маркетингових повідомлень. Частота повідомлень залежить від факторів і дій Відвідувача Сайту/Користувача/Клієнта, в той же час Адміністратор Сайту бере на себе зобовʼязання почати розумні зусилля, щоб Відвідувач Сайту/Користувач/Клієнт не отримував надмірну кількість розсилок.

Відвідувач Сайту/Користувач/Клієнт несе відповідальність за відомості, надані Адміністратору Сайту на Сайті в загальнодоступній формі.

Адміністратор Сайту має право здійснювати записи телефонних розмов з Відвідувачем Сайту/Користувачем/Клієнтом.

При цьому Адміністратор Сайту зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передавати її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

У разі якщо Відвідувач Сайту/Користувач/Клієнт хоче відмовитися від отримання розсилки, то для цього достатньо клікнути на посилання «Відмовитися від розсилки» внизу листа. Відписка від отримання повідомлень завжди доступна внизу кожного email-повідомлення, а також Адміністратор Сайту завжди реагує на прохання відвідувачів сайту/Користувачів/Клієнтів про відписку від отримання повідомлень при зверненні до служби технічної підтримки (ostlinesua@gmail.com).

Фізична адреса Адміністратора Сайту: 21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,107. Контактні номери телефонів: + 38 (096) 216 57 96, + 38 (098) 216 57 96 , + 38 (073) 21657 96, + 48 (793) 218-203. Адреса електронної пошти Адміністрації сайту для розгляду звернень користувачів та інших осіб. включаючи надання технічної підтримки користувачам: ostlinesua@gmail.com

Кожному номеру телефону, який вніс Користувач при оформленні бронювання та/або покупці пасажирського перевезення присвоюється ID - НОМЕР, що являє собою набір символів, за допомогою яких можна ідентифікувати Користувача в системі бронювання, з метою ефективної обробки замовлень (історія замовлень) і звернень в систему Користувача.

ID - HOMEP може бути переданий третій стороні, без узгодження з Користувачем (наприклад, в Google Analytics з метою ідентифікації користувача, який відвідує сайт з різних пристроїв). Користувач має право відмовитися від присвоєння йому ID - номера, звернувшись за адресою електронної пошти ostlinesua@gmail.com.